Не вистачить прісної води: в окупованому Криму гряде нова “катастрофа”

Не вистачить прісної води: в окупованому Криму гряде нова “катастрофа”
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

На південному узбережжі окупованого Криму майбутніх туристів очікує нова серйозна проблеми – нестача прісної води.

Loading...

Так, РІА “Новости” посилаючись на “місцеву владу” повідомляють, що навіть за найоптимістичношого сценарію “подачі води за графіком не уникнути”.

Наприклад, в муніципалітеті Алушти через посуху вже вирішили з наступного тижня скоротити подачу води для місцевих жителів з 10 до 5 годин на добу. Згідно з повідомленням, це буде зроблено для того, “щоб влітку не довелося обмежувати водопостачання туристів в готелях і санаторіях”.

Раніше, на початку лютого 2021 року з’явилася інформація про те, що у водосховищах природного стоку в окупованому Росією Криму накопичилося в 2,4 рази менше ресурсу, ніж було рік тому. І це з урахуванням того, що вони почали трохи заповнюватися в січні за рахунок минулих опадів і танення снігу.

А в серпні 2020 року графіки подачі води по годинах ввели в Сімферополі і ще в 39 населених пунктах поблизу. В середині грудня на такий же режим перейшла Ялта з навколишніми селищами.

Як ми вже розповідали раніше, група розслідувачів з Conflict Intelligence Team знайшла великий російський військовий табір на території Кримського півострова.

У той же час, в російському інформаційному просторі часто згадують кілька сценаріїв агресії Росії проти України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...