Одразу кілька областей готові вийти з “червоної” зони карантину

Одразу кілька областей готові вийти з “червоної” зони карантину
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Деякі області близькі до виходу з “червоної” зони адаптивного карантину.

Про це на селекторній нараді у президента Володимира Зеленського повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

За його словами, мова йде про області в центральній і західній Україні. Шмигаль також розповів, що в цілому по Україні для хворих на COVID-19 виділено 77 698 ліжок. З них 67 567 забезпечені киснем. Зайняті на сьогоднішній день – 44 415:

“Показники завантаженості ліжок за останні три тижні покращилися. Тижневі показники також демонструють стабільність. Стосовно кількості активних хворих, то динаміка зростання зменшилася”.

“У нас вже є досвід святкування таких важливих свят (мова про Пасху, – ред.). Хоч у нас і триває вакцинація, але скупчення людей на сьогоднішній день досі становить загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливе свято Пасхи, але пандемія коригує наші плани. Упевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят, і ми знову будемо збиратися з сім’єю і друзями, але в цьому році нам треба бути розсудливими”, – заявив у свою чергу президент Володимир Зеленський.

Як раніше повідомила інфекціоніст, експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова, вакцинуватися від COVID-19 потрібно всім, єдиним протипоказанням є анафілактичний шок на попередню першу дозу вакцини.

Як повідомлялося, в США принаймні одну дозу вакцини проти коронавірусу отримала вже половина дорослого населення. Це майже 130 млн чоловік.

 

 

Джерело: Народна Правда