У мережі показали супутникові знімки масштабного табору російських військ в Криму

У мережі показали супутникові знімки масштабного табору російських військ в Криму
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Група розслідувачів з Conflict Intelligence Team знайшла великий російський військовий табір на території Кримського півострова.

Der Spiegel опублікувало  супутникові знімки табору російських військ на військовому полігоні на півдні Керченського півострова (схід Криму).

Loading...

Повідомляється, що табір з’явився в період з 15 березня по 2 квітня.

“Судячи по пунктах призначення ешелонів з технікою і кадрам військових колон в Криму, швидше за все там знаходяться перекинуті з Північного Кавказу частини 58-ї армії (наприклад, 136-я мотострілецька і 291-а артилерійська бригади)”, – повідомляє видання.

Одночасно Conflict Intelligence Team нагадує, що про перекидання частин 58-ї армії в Крим нещодавно повідомила прес-служба Південного військового округу: “Однак досі не було жодних офіційних коментарів з приводу присутності в Криму 76-ї десантно-штурмової дивізії із Пскова, ешелони якої розвантажувалися в Сімферополі, а не на Керченському півострові, причому один з них був помічений набагато ближче до кордону з Херсонською областю України “.

Також підкреслюється, що на знімках табору не видно важка техніка, наприклад, танки і самохідні артилерійські установки “Мста-С», які також перекидалися в Крим в складі частин 58-ї армії.

“Це дозволяє припустити, що перед нами не єдиний табір частин, перекинутих з Північного Кавказу”, – констатує Conflict Intelligence Team.

У мережі показали супутникові знімки масштабного табору російських військ в Криму

Як повідомлялося раніше, Папа Римський Франциск висловив свою стурбованість загостренням ситуації на Донбасі. Він закликав запобігти зростанню напруженості на Сході України.

Російсько-окупаційні сили з мінометів 82-го і 120-го калібрів обстрілюють населені пункти на Донбасі. Окупанти здійснюють обстріл, щоб звинуватити в цьому військовослужбовців Об’єднаних сил.

Джерело: Народна Правда
загрузка...