Урзуф і Приморськ популяризуватимуть за допомогою 3D-екскурсій

Урзуф і Приморськ популяризуватимуть за допомогою 3D-екскурсій
Автор Желізняк Олександр в Новини

Віртуальні 3D-екскурсії по маловідомим курортам Азовського моря стали доступними в мережі. Тепер кожен бажаючий може зазирнути в самі затишні куточки Урзуфа, Приморська, Мелекіного та Білосарайської коси, в буквальному сенсі не встаючи з дивану, передає Інтерфакс  із посиланням на місцеве видання Старий Азов.

Найпопулярнішими курортами на Азовському морі традиційно вважаються Бердянськ, Кирилівка та Арабатська Стрілка. Це зумовлено не тільки наявністю там піщаних пляжів, теплого моря зі зручним входом, різноманіттям розваг і величезного вибору житла на будь-який смак і гаманець. Багато в чому своєю популярністю ці три місця завдячують добре налагодженій інформаційній політиці.

Loading...

Якщо когось зацікавив відпочинок на будь-якому з цих трьох курортів, можна легко знайти інформацію про них в інтернеті. Поставивши запитання світовій павутині про Кирилівку, Бердянськ або Арабатку, є можливість отримати величезну кількість сайтів і форумів з відповідями на питання про якість житла і глибину моря, де і як годують та розважають, куди варто їхати з дітьми, а де краще відпочити молодіжною компанією.

Але, як то кажуть, не Бердянськом єдиним! Урзуф, Приморськ, Білосарайська коса та Мелекіне — мало хто знає про ці місця на мапі України. Але ж там є на що подивитися: чудові тихі пляжі, чисте повітря, мінімум метушні і максимум єднання з природою. Звичайно, там немає такої розвиненої інфраструктури, як на іменитих курортах, але це з лишком компенсується усамітненістю та екологічністю цих місць. І саме для того, аби ті, хто бажає відвідати цю частину Азовського узбережжя могли отримати вичерпну інформацію та спланувати свій відпочинок, було створено нові інтернет-ресурси — Urzuf.com і Primorsk.ua. На цих майданчиках незалежні автори впритул зайнялися популяризацією маловідомих Азовських курортів. В рамках нових медіа-проєктів потенційні відпочивальники зможуть отримати об’єктивну інформацію про селища, готелі і умови проживання в них, про особливості берегової лінії, якість пляжу, нюанси та переваги саме цих місць. Туристи зможуть подивитися фотографії курортів і навіть поглянути на них «очима» веб-камери.

Але на цьому творці проєктів не зупинилися і нещодавно представили 3D-екскурсії по Урзуфу, Приморську, Мелекіному та Білосарайській косі, які доступні за посиланнями:

Дев’ять сферичних панорам, отриманих за допомогою багатокадрової аерозйомки на висоті від п’яти до п’ятисот метрів, дозволили створити деталізовану 3D-екскурсію з ефектом повної присутності. Зручна навігація по 3D-туру дозволяє наблизитися і детально розглянути місця, які зацікавили. Пульсуючі маркери — це можливість зазирнути в конкретні локації.

«Пролітаючи» над Приморськом, можна побачити панораму всієї курортної зони з міськими будівлями, пляжами і ланцюжком лиманів, Приморською ВЕС з величезними вітряками. Розглянути солоні озера, бухти, острівці Обіточної коси, що поросли очеретом, дозволять ще дві панорами.

Чотири сферичні панорами були відзняті для 3D-туру по Урзуфу. Цією «подорожжю» охоплені власне Урзуф, а також Мелекіне, Білосарайська коса і Білосарайський маяк. Пролітаючи на висоті від 55 до 215 метрів, камера покаже центральний пляж, набережну з різноманітними курортними розвагами, а також бази відпочинку на узбережжі.

Довга смуга піщаних пляжів, бази відпочинку та пансіонати — все це стане доступним для перегляду потенційним відпочивальниками за допомогою 3D-подорожі по Мелекіному.

Віртуальна подорож Білосарайською косою розпочинається з точки над однойменним маяком. Звідси можна «облетіти» все узбережжя із золотистими пляжами, готелями і кафе. А також зазирнути в орнітологічний заповідник і на найстаріший з маяків на Азовському морі — Білосарайський.

Нагадаємо, що раніше подібна екскурсія була реалізована курортами Арабатської Стрілки та Рожевим Озером.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...