Заборона на пересування, особливий режим і перевірка документів: СБУ оголосила про масштабні навчання по всій країні

Заборона на пересування, особливий режим і перевірка документів: СБУ оголосила про масштабні навчання по всій країні
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання в більшості областей України.

Loading...

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

“Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій щодо захисту стратегічно важливих об’єктів і меж держави. Метою проведення заходів є вдосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійних загрозам”, – йдеться в повідомленні.

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Нацполіціі, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Збройних сил України, ДСНС, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

“Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове введення особливого режиму, обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів і ін. СБУ звертається до громадян України з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців”, – повідомили в СБУ.

Як повідомлялося раніше, віце-президент Європейської комісії, представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель закликав Росію відвести свої війська від кордону з Україною.

Нагадаємо, Росія продовжує нарощувати військову міць на кордонах з Україною. Так, напередодні Der Spiegel опублікувало супутникові знімки великого російського військового табору. Крім цього Москва погрожує вислати 152 тисячі українців, які працюють в РФ нелегально. При цьому в російському інформаційному просторі часто згадують кілька сценаріїв агресії Росії.

Джерело: Народна Правда
Теги: