Чи будуть в Україні знову закривати телеканали: в Кабміні дали відповідь

Чи будуть в Україні знову закривати телеканали: в Кабміні дали відповідь
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Закриття телеканалів NewsОne, 112 Україна і ZIK , які входять в сферу впливу народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука, було винятковим.

Loading...

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” сказав міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, він не бачить істотних підстав продовжувати такі санкційні речі з приводу інших каналів: “Важливо діяти в легальному полі, тому важливий закон про медіа”.

Він також підкреслив, що зараз є інші пріоритетні завдання, що вимагають реалізації. Особливу увагу чиновник акцентував на протидії конкретним медіа Кремля, що досі здійснюють свою діяльність безпосередньо на території України:

“Не українським медіа, а безпосередньо російським, які присутні у нас на різних платформах і в досить великому обсязі. Це питання актуальне”.

Нагадаємо, в Європейському Союзі позитивно відреагували на введення владою України санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна», які належать Віктору Медведчуку. Також підтримали вжиті заходи і в США.

5 лютого стало відомо, що Верховний суд оскаржив указ РНБО, які підписав президент України Володимир Зеленський, про застосування санкцій до телеканалів «112», NewsOne і ZIK.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...