Лукашенко заявив, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить тільки від України

Лукашенко заявив, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить тільки від України
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін пропонував Україні допомогу у відновленні Донбасу, Київ від неї відмовився.

Таку заяву зробив президент Білорусі Олександр Лукашенко, пише БЕЛТА.

Loading...

Лукашенко заявив, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить тільки від України. На його думку, Києву слід поступитися в питанні національних інтересів:

“Я вам абсолютно щиро скажу: нормалізація ситуації в проблемних точках України, перш за все на Донбасі, залежить тільки від України. Нехай, може бути, з завтрашнього дня, якщо піти по мінським угодами і так далі, десь трошки зачепить у когось нерви, українські якісь інтереси. Але, повірте, в середньостроковій перспективі Україна виграє”.

Він також додав, що обговорював питання врегулювання ситуації, як з колишнім президентом Петром Порошенком, так і з нинішнім – Володимиром Зеленським:

“Я розумію, що обличчя хочуть зберегти і одні, і другі і так далі. Але треба розуміти, що Росія – це величезна країна. І вона дуже багатьом може допомогти Україні в плані відновлення Донбасу і так далі. Були такі пропозиції з боку Путіна. Він мене просив передати їх Порошенку. Я йому розповів, все розклав. Але я тоді вперше зрозумів однозначно, що політики українські, керівництво не самостійні”.

Напередодні глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Росія стягнула до кордону з Україною найбільшу групу військ в сучасній історії.

А прес-секретар Держдепартаменту США Нед Прайс зазначив , що рішення Росії закрити частину акваторії Чорного моря в США назвали кампанією по підриву і дестабілізації України і «неспровокованою ескалацією».

Джерело: Народна Правда
загрузка...