Резніков заявив, що Росія просто “грає м’язами” на кордоні з Україною

Резніков заявив, що Росія просто “грає м’язами” на кордоні з Україною
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія, яка продовжує стягувати військову техніку до кордонів з Україною, не планує повномасштабного вторгнення в Україну, відбувається всього лише “гра м’язами”.

Таку заяву в ефірі телеканалу ICTV зробив віце-прем’єр і міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Loading...

“Сам факт, що сьогодні відбулася ця консультація (зустріч політичних радників “нормандської четвірки”, – ред.) – це вже позитив, тому що переговори тривають, незважаючи на загострення біля кордонів. Я здивований, наскільки робочою була атмосфера переговорів радників “нормандської четвірки”. Підкреслюю: всі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню”, – сказав Рєзніков.

Він підкреслив, що мета Росії давно відома, накопичення військ – це інструмент для досягнення мети – рішення внутрішнього порядку денного самої РФ, з огляду на труднощі всередині країни і майбутні вибори в Державну думу:

“Друга річ – це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб з Росією стали вважатися і почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м’язами призведе до справжнього військового вторгнення в Україну. Це спроба продемонструвати загрозу, яка є страшнішою, ніж сама загроза “.

Напередодні глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Росія стягнула до кордону з Україною найбільшу групу військ в сучасній історії.

А прес-секретар Держдепартаменту США Нед Прайс зазначив , що рішення Росії закрити частину акваторії Чорного моря в США назвали кампанією по підриву і дестабілізації України і «неспровокованою ескалацією».

Джерело: Народна Правда
загрузка...