Запанікували: у Путіна скаржаться на “масовий антиросійський психоз”

Запанікували: у Путіна скаржаться на “масовий антиросійський психоз”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Кремлі скаржаться, що Росію безпідставно звинувачують в будь-який хакерській атаці, там також закликають припинити “масовий антиросійський психоз”.

Таку заяву зробив спікер президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

Loading...

“Закликаємо всіх заспокоїтися, відмовитися від масового антиросійського психозу і конструктивно, спокійно вести діалог з тим, щоб подолати ті розбіжності, які є”, – цитує його агентство.

Він вважає, що багато країн безпідставно звинувачують Москву в будь-який хакерській атаці: “Росія завжди реагує на якісь недружні випади, ми цього терпіти не можемо. Але ми залишаємося відкритими до діалогу”.

Одночасно з цим він скаржиться на напруженість з цілою низкою держав: “Дійсно, між Москвою і низкою країн останнім часом виникає певна напруженість. Росія аж ніяк не є ініціатором цієї напруженості”.

Пєсков також додав, що Росія відчуває “недружний вплив, тиск, спроби стримувати”.

Тим часом президента України Володимира Зеленського закликають розірвати дипломатичні відносини з Росією, а також звернутися до НАТО з пропозицією тимчасово розгорнути на території України підрозділи протикорабельних ракет і протиповітряної, протиракетної оборони, а також бойових кораблів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив , що президент Росії Володимир Путін пропонував Україні допомогу у відновленні Донбасу, Київ від неї відмовився.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...