Зеленського закликали розірвати дипломатичні відносини з Росією

Зеленського закликали розірвати дипломатичні відносини з Росією
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Депутати від “Слуги народу” закликали розірвати дипломатичні відносини з Росією.

Про це в Facebook повідомляє народний депутат Єлизавета Богуцька. За її словами, цей заклик підтримує далеко не вся фракція, а тільки її маленька частина.

Loading...

На думку депутатів, Україна повинна сприймати дії Росії як реальні приготування до розширення збройної агресії:

“Висловлюємо повну підтримку зусиллям президента знайти дипломатичне вирішення ситуації і реальний спосіб досягнення миру і повернення окупованих територій, а також висловлюємо подяку міжнародним посередникам за підтримку миролюбних прагнень України”.

Одночасно з цим Богуцька пише, що “дії Росії складають екзистенціальну загрозу для України”. З цієї причини депутати вимагають від Зеленського, а також головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака:

  • розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією;
  • внести на розгляд Верховної Ради України проект закону “Про територіальну оборону”;
  • провести призов резервістів в ЗСУ і завчасно почати заходи щодо мобілізації;
  • невідкладно звернутися до урядів держав-підписантів Будапештського меморандуму з проханням відправити до України військові контингенти для захисту від Росії.

За словами Богуцької, нардепи пропонують звернутися до НАТО з пропозицією тимчасово розгорнути на території України підрозділи протикорабельних ракет і протиповітряної, протиракетної оборони, а також бойових кораблів.

Напередодні глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель заявив, що Росія стягнула до кордону з Україною найбільшу групу військ в сучасній історії.

А прес-секретар Держдепартаменту США Нед Прайс зазначив , що рішення Росії закрити частину акваторії Чорного моря в США назвали кампанією по підриву і дестабілізації України і «неспровокованою ескалацією».

Також повідомлялося, що Служба безпеки України переведена в режим підвищеної готовності у всіх областях України, не тільки в прикордонних.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...