Зеленський загрався в жорсткого лідера, зробивши Донбас знову вибухонебезпечним, – Foreign Policy

Зеленський загрався в жорсткого лідера, зробивши Донбас знову вибухонебезпечним, – Foreign Policy
Автор Желізняк Олександр в Новини

У гонитві за підвищенням особистих рейтингів, санкціями проти опозиційних політиків і закриттям телеканалів Володимир Зеленський максимально загострив обстановку на Донбасі і посилив і без того не прості російсько-українські відносини. Про це йдеться в публікації найбільшого американського журналу Foreign Policy.

Видання зазначає, що, незважаючи на регулярні спалахи загострення конфлікту на Сході України з 2015 року, нинішня ситуація не на жарт стривожила західних лідерів.

Loading...

“Я як і раніше думаю, що це скоріше сигнал і демонстрація, але, очевидно, ніхто не бажає виключати той факт, що це може обернутися чимось більш серйозним”,-цитує Foreign Policy слова директора Програми трансатлантичної безпеки в центрі нової американської безпеки Андреа Кендалл – Тейлор.

Також американське видання наводить слова заступника голови адміністрації Президента РФ Дмитра Козака, який попередив, що серйозна ескалація конфлікту стане “початком кінця України”.

 

Автор публікації нагадує, що ескалація конфлікту на Донбасі почалася відразу після того, як Президент України Володимир Зеленський зайняв “жорстку позицію щодо опозиції”, наклавши санкції на голову політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, і закрив три опозиційні телеканали, “оскільки його власний рейтинг впав”.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що мирне врегулювання конфлікту на Донбасі залежить повністю від політичної волі Володимира Зеленського.

“Для того щоб не було загострень, для того щоб уникнути їх сьогодні і в майбутньому, необхідно виконання Мінських угод, які, в ході розмови між Путіним, Макроном і Меркель, були визнані безальтернативними”, – підкреслив парламентарій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...