Бойовики “ДНР” встановили прапор РФ на своїй передовій: фотофакт

Бойовики “ДНР” встановили прапор РФ на своїй передовій: фотофакт
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Проросійські терористи “ДНР” встановили російський прапор на своїх передових позиціях на окупованому Донбасі.

Loading...

Цинічну демонстрацію підтримки РФ вдалося зафіксувати 10 гірничо-штурмовій бригаді ЗСУ. Фотографію опублікувано на сторінці волонтерського фонду “Повернись живим” в Facebook.

Фото було зроблене поблизу Горлівки.

“Нагадаємо, саме 10 ОГШБр “Едельвейс” за останні кілька тижнів втратила в боях кількох побратимів. Саме ці хлопці з військової частини, яка базується на заході України в місті Коломия, захищають східні кордони нашої країни, більш ніж за 1000 кілометрів від дому”, – пишуть волонтери.

“Але Україна єдина, і жоден свідомий громадянин не може залишатися осторонь.”Громадянська війна”, говорите? Ось ще одне фотодоказ того, з ким уже восьмий рік воює українська армія”, – додали вони.

Бойовики “ДНР” встановили прапор РФ на своїй передовій: фотофактБойовики “ДНР” встановили прапор РФ на своїй передовій: фотофакт

Нагадаємо, 12 квітня в місті Слов’янськ Донецької області під час сесії міської ради до залу засідань разом з українським прапором внесли прапор Росії. Це сталося прямо під час виступу депутата від ОПЗЖ Анастасії Петренко.

Нагадаємо, Кравчук заявив, що в РФ самі запропонували зустріч на окупованому Донбасі представникам України.

А в Росії заявили, що зустріч на Донбасі з президентом України Володимиром Зеленським для Росії не має ніякого сенсу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...