Кравчук заявив, що Росія сама пропонувала зустріч на Донбасі

Кравчук заявив, що Росія сама пропонувала зустріч на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

У Російській Федерації запропонували зустріч на окупованому Донбасі представникам України. З цієї причини, після пропозиції глави України Володимира Зеленського російський лідер Володимир Путін знаходиться у важкій ситуації.

Loading...

Про це заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, передає Україна 24. При цьому, не можна стверджувати, що така зустріч відбудеться.

Як стверджує Кравчук, на минулій зустрічі політичних радників нормандського формату Росія висунула одну пропозицію – зустрітися на лінії розмежування на Донбасі і побачити ситуацію безпосередньо там.

“І тут Володимир Зеленський привів саме цей факт і запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу … Таким чином, Путіна поставили у дуже важку ситуацію. Якщо відмовитися, це означає, що він не підтримує своє ж російську пропозицію”, – зазначив політик.

На сьогоднішній день, складно сказати, чи зможе реалізуватися така зустріч.

“Але Путін завжди може сказати, що це Україна і “я в Україну на зустріч не поїду”, – заявив Кравчук.

Як ми вже розповідали раніше, зустріч на Донбасі з президентом України Володимиром Зеленським для Росії не має ніякого сенсу, заявили в Кремлі.

Тим часом, президент Росії Володимир Путін 21 квітня виступив з посланням до Федеральних зборів, у ході якого заявив про два замахи на вбивства – ліквідувати, за його словами, намагалися колишнього президента України Віктора Януковича і нинішнього главу Білорусі Олександра Лукашенка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...