Путін готується завдати нищівного удару по Зеленському, – експерт

Путін готується завдати нищівного удару по Зеленському, – експерт
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент Росії Володимир Путін завдасть нищівного удару по своєму українському колезі Володимиру Зеленському, в разі, якщо той зважиться перейти “червону межу” щодо РФ.

Таку думку висловив політичний експерт, конфліктолог Володимир Мулик на своїй сторінці в Facebook , коментуючи сьогоднішнього послання Путіна Федеральним зборам.

Loading...

“Путін не погрожував Зеленському, але тим самим Путін і небезпечний. Він не говорить, а робить”, – зазначив Мулик.

Експерт навів цитату російського лідера: “Сподіваюся, що нікому не прийде в голову перейти в відношенні Росії так звану червону межу. А де вона буде проходити – будемо в кожному конкретному випадку визначати самі … Організатори будь-яких провокацій, які загрожують корінним інтересам нашої безпеки, пошкодують про скоєному, як давно вже ні про що не шкодували “.

За словами Мулик, Путін навмисне не називав імен, “але, всім і так зрозуміло, про що мова”.

“Напередодні, Зеленський записав черговий” відосік “, де запропонував Путіну зустріч в будь-якій точці” українського Донбасу “. Того самого Донбасу, який обстрілюється” в режимі перемир’я “. Того Донбасу, принести мир на який Зеленський обіцяв два роки тому, коли став президентом . А, потім, Зеленський, чіпляючись за владу, борючись за падаючий рейтинг, заспівав з націоналістами і відступився і став ще більш антиросійським політиком, ніж був Порошенко до нього. Путіну це явно набридло. Він готовий діяти. і буде діяти найближчим час “, – підкреслив Володимир Мулик.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...