Путін налякав росіян страшилками про “вбивства” Януковича і “захоплення” Мінська

Путін налякав росіян страшилками про “вбивства” Януковича і “захоплення” Мінська
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Росії Володимир Путін 21 квітня виступив з посланням до Федеральних зборів, в ході якого заявив про два замахи на вбивства – ліквідувати, за його словами, намагалися колишнього президента України Віктора Януковича і нинішнього главу Білорусі Олександра Лукашенка.

У своєму зверненні Путін заявив, що можна як завгодно ставитися до Януковича, але його “мало не вбили і відсторонили від влади за допомогою збройного перевороту”.

Loading...

“Можна мати точку зору з приводу політики Лукашенко, але практика організації переворотів, вбивства вищих осіб – це неймовірно, звичайно”, – підкреслив Путін.

При цьому він поскаржився, що захід не помічає історію з підготовкою вбивства Лукашенко.

Він також залякав росіян історією про те, що Мінськ намір взяти в блокаду, відключити місто від електроенергії, і влаштувати “масовану кібератаку”.

Як повідомлялося раніше, в Росії 23 квітня скликають Раду Федерації, яка має тільки три оперативних повноваження. Це затвердження указу президента про введення воєнного стану, затвердження указу про введення надзвичайного стану і вирішення питання про використання російських військ за межами Російської Федерації. Нагадаємо, в 2014 році Рада Федерації вже дозволяла використовувати російські війська на території України.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Росія буде готова до нападу на Україну через кілька тижнів, чи зважиться вона на такий крок, прогнозувати важко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...