Путін пообіцяв відплату тим, хто перейде червону межу щодо Росії. А Зеленський вже давно її перейшов

Путін пообіцяв відплату тим, хто перейде червону межу щодо Росії. А Зеленський вже давно її перейшов
Автор Желізняк Олександр в Новини

Президент Росії Володимир Путін сьогодні звернувся з посланням Федеральним зборам. Там він дуже жорстко застеріг від спроб перейти по відношенню до Росії «червону межу». Якщо будь-яка іноземна держава сприйме «добрі наміри» Москви як слабкість і вирішить «спалити всі мости», то відповідь Росії буде «асиметричним, швидким і жорстким», заявив Путін.

Організатори будь-яких провокацій пошкодують так, як давно вже ні про що не шкодували »,« у нас вистачить терпіння, впевненості в своїй правоті », додав Путін.

Loading...

Про кого ж так говорив Путін? Відповідь очевидна. Головний адресат даного послання – той, кого Путін не назвав, а саме – Зеленський.

Саме Зеленський давно перейшов всі червоні риси по відношенню до Росії. Він пішов у відкритий наступ на близького друга Путіна Віктора Медведчука, він закрив три опозиційні телеканали. Напередодні звернення Путіна Зеленський записав черговий відосік, де запросив Путіна на Донбас. На той самий Донбасу, який обстрілюється «в режимі перемир’я». На той Донбасу, куди Зеленський обіцяв принести мир, а приніс очікування великої війни через свою провальну політику.

Путін готовий діяти. І діятиме найближчим часом. І відосікі Зеленському не допоможуть.

Автор: Ковальчук Кирило

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...