Путін пригрозив Зеленському швидкою розправою. І зе-відосікі йому не допоможуть – Потьомкін

Путін пригрозив Зеленському швидкою розправою. І зе-відосікі йому не допоможуть – Потьомкін
Автор Желізняк Олександр в Новини

“Пошкодують про скоєне так, як ніколи раніше не шкодували”, – таким буде відповідь тим, хто перетне “червону межу” по відношенню до Путіна і до Росії. Це цитата з обігу Путіна російським Федеральним зборам.

Від Путіна чекали якогось гучної заяви по ситуації з Україною. Але, по факту, президент РФ Україну згадав тільки два рази, і то в контексті Януковича і Лукашенка.

Loading...

Те саме – гучну заяву Путіна по відношенню до України – ось це. Про червону межу і відплату.

Зеленський давно вивів Путіна з себе, а зробити це складно. Кремль повністю виключив Зеленського в якості переговірника, з ним не сідають за стіл переговорів. Зеленський, який ще два роки тому уособлював собою бажання населення України досягти миру, сьогодні є символом війни, націоналістів, обстрілів Донбасу і передчуття великої війни.

Зеленський почав кримінальне переслідування проти кума Путіна – Віктора Медведчука. Зеленський позбавив медіа-підтримки партії «Опозиційна платформа – За життя», з лідерами якої Путін неодноразово проводив зустрічі. Зеленський не дав населенню України російську вакцину «Супутник V». Зеленський ввів до складу учасників переговорів по Донбасу затятих націоналістів, які ненавидять Росію.

Зеленський перейшов всі ті самі «червоні кордони», про які сьогодні говорив Путін. А значить, «відповідь Росії буде швидким, асиметричним і жорстким”. Зеленському варто очікувати відповідь кожен день. І вона буде жорсткою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...