У Росії екстрено скликають Раду Федерації – на ній можуть підняти питання вторгнення в Україну

У Росії екстрено скликають Раду Федерації – на ній можуть підняти питання вторгнення в Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Ситуація з нарощуванням Росією військової сили на кордонах з Україною, можливо, проясниться через кілька днів.

Таку заяву в коментарі “Апострофу” зробив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.

Loading...

Він зазначив, що сьогодні, 21 квітня, Путін звертається до нації, 22 квітня – він проведе зустріч з Лукашенком, а на 23 квітня призначено надзвичайне засідання Ради Федерації: “І це найбільше тривожить”.

Піонтковський підкреслив, що Рада Федерації не приймає жодні закони, а грає роль в двох випадках.

“Ми пам’ятаємо 1 березня 2014 року і рішення Ради Федерації про” Використанні військ на іноземній території “- так формулювалося вторгнення в Україну. Ці два випадки – це або оголошення війни, або зміна держави, включення нових членів, як це було з Кримом” , – додав він.

Раніше депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Борис Вишневський пояснив Національній службі новин екстрене засідання Ради Федерації. У Ради Федерації тільки три оперативних повноваження. Це твердження указу президента про введення воєнного стану, затвердження указу про введення надзвичайного стану і вирішення питання про використання російських військ за межами Російської Федерації. Перше, на його думку, малоймовірно. Тому мова, швидше за все, йде про перші два пункти. Він також нагадав, що в 2014 році Рада Федерації вже дозволяла використовувати російські війська на території України.

Як повідомлялося раніше, в Росії вже не виключають широкомасштабної війни з Україною. Так, депутат Держдуми і лідер КПРФ Геннадій Зюганов заявляє, що потрібно воювати за Донбас.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Росія буде готова до нападу на Україну через кілька тижнів, чи зважиться вона на такий крок, прогнозувати важко.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...