У Росії відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним у будь-якій точці Донбасу

У Росії відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним у будь-якій точці Донбасу
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Зустріч на Донбасі з президентом України Володимиром Зеленським для Росії не має жодного сенсу.

Loading...

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, коментуючи заяви Зеленського ТАСС, назвав його хорошим актором:

“Це заяви хорошого актора, тому що смислового навантаження в них немає. Він пропонує зустріч в українському Донбасі. З якого переляку наш президент повинен з ним зустрічатися на Донбасі, який Зеленський, по-перше, не контролює”.

Джабаров також підкреслив, що Донбас уже не можна назвати українським. Більш того, він звинуватив Зеленського в тому, що той “розв’язав нові зіткнення на кордоні”.

Джабаров повторив твердження Кремля про те, що Росія не є стороною конфлікту: “Нехай зустрічається з лідерами невизнаних республік, яких визнав, до речі, народ Донбасу”.

Прохання про допомогу НАТО Джабаров назвав ниттям, яке Заходу вже набридло:

“Мені здається, Заходу він вже набрид більше пареної ріпи. Тому що одне ниття і прохання про допомогу, про вступ [в НАТО]. Країна довірила керувати державою, ось і треба керувати, а не апелювати весь час до Заходу і намагатися залучити Захід до конфлікту з Росією “.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому звернувся до українців, світу, а також Володимира Путіна. Звертаючись до Путіна, він запропонував йому зустрітися на Донбасі. Зеленський також нагадав, що Росія стягнула до українського кордону велику кількість своїх військових, пояснюючи це проведенням “навчань”. Нарощуванням озброєння, за його словами, стурбована не тільки Україна, але і її партнери. Окремо Зеленський додав, що українцям нема чого боятися, адже у країни є сильна армія, у якій є якісне зброю, великий досвід і бойовий дух. Крім того, Україна заручилася підтримкою партнерів, серед яких зокрема США, Франція, Німеччина, Великобританія, Туреччина, а також Рада Європи та НАТО.

Напередодні президент Білорусі заявив , що президент Росії Володимир Путін пропонував Україні допомогу у відновленні Донбасу, Київ від неї відмовився.

Українським військовослужбовцям заборонили відповідати на провокації проросійських бойовиків на окупованому Донбасі.

Джерело: Народна Правда