23 квітня: яке сьогодні свято в Україні

Іменини Олександр, Григорій, Дмитро, Максим, Терентій, Федір, Яків

23 квітня: яке сьогодні свято в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

23 квітня в Україні відзначають день психолога. Також у цей день в різних країнах відзначають: Всесвітній день книги і авторського права, День англійської мови, День іспанської мови, День захисту дітей та Національного суверенітету в Туреччині, День Святого Георгія — День закоханих в Іспанії, Перший день літа в Ісландії. За народним календарем сьогодні – Терентій Маревний.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Всеукраїнський день психолога

У новому тисячолітті професія психолога стає все більш популярною. Люди абсолютно різних сфер діяльності все частіше цікавляться психологією, купують книги і вивчають самостійно ази науки. І все ж у важкій ситуації ми все одно звертаємося за допомогою до фахівців, і кожен психолог, що консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його особистої майстерності і знань багато в чому залежить результат консультування.

Терентій Маревний

У цей день православні відзначають пам’ять 33 мучеників, у числі яких Терентій, Помпій, Афрікан та інші. Вони постраждали за віру в 249-251 роках.

Вважається, що в цей день сонце повинно показуватися у мареві — в тумані. Звідси і з’явилося прізвисько святого Терентія. Якщо сонце при сході було оточене серпанком, то буде багатий урожай хліба в цьому році,  а якщо небо виявлялося ясним — вважається, що доведеться поле переорювати і знову засівати.

Нагадаємо, психолог Марія Моря дала поради, як себе вести під час карантину через коронавірус.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...