Курс гривні різко виріс після новини про відведення військ РФ від кордону України

Курс гривні різко виріс після новини про відведення військ РФ від кордону України
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

В Україні зафіксовано різке укріплення гривні на міжбанківському ринку на тлі новини про відвід россіі̆скіх воі̆ск від кордону.

Так, вранці, 22 квітня, торгівля безготівкового ринку починалася подорожчанням амеріканскоі̆ валюти на 3 копійки – в діапазоні 28,06-28,12 грн/$.

Loading...

Попит на долар був, але не сильно перевищував пропозицію. Тому протягом години після початку торгів, котирування відійшли в область 28,055-27,075 грн/$. Після обіду відновилися активні валютні покупки американської валюти, скарбники говорили про попит на долар з боку іноземців.

Через них котирування вийшли на 28,08-28,11 грн/$.

Але після новини про відведення військ РФ від кордону України – почалося зниження валютного попиту і зміцнення гривні.

“До 15-ї години котирування міжбанку відійшли на рівень 27,9150-27,98 грн/$. Обсяг торгів на майданчику Bloomberg знаходиться на рівні $ 108 млн. Ринок позитивно відреагував на новини”, – пояснює фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

Курс гривні різко виріс після новини про відведення військ РФ від кордону України

Як ми вже розповідали раніше, експерти розповіли, як зберегти заощадження в умовах зростання курсу гривні.

Також нагадаємо, пенсії суддів в Україні з 1 січня 2021 року збільшили ще на 9,4 тисячі гривень, в середньому вони отримують 77,3 тисяч. Одночасно з цим військовим виплати за цей же період підвищили всього на 67 гривень – до 5,65 тисяч.

Джерело: Народна Правда
загрузка...