Навіщо насправді Росія гримить військовою технікою біля кордонів з Україною: Резніков відповів

Навіщо насправді Росія гримить військовою технікою біля кордонів з Україною: Резніков відповів
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Окупація Криму в 2014 році збільшила рейтинг російського президента Володимира Путіна , але зараз він падає – саме з цієї причини Кремль демонструє військову силу біля кордонів України, щоб підняти популярність.

Таку заяву в інтерв’ю “Українській правді” зробив віце-прем’єр – міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Loading...

“Сьогодні відбуваються зрозумілі процеси в Російській Федерації, починаючи від хвилювань на вулицях Хабаровська, історія з Навальним, майбутні вибори до Держдуми восени … Звичайно, політична сила, яка представляє чинне керівництво країни, повинна набрати свої голоси. Я думаю, що у них рейтинги сьогодні трохи нижче, ніж раніше”, – заявив він.

Як приклад дій Путіна Резніков привів фільм “Виляючи собакою” (Шахрайство) Баррі Левінсона, там війну використовували як засіб підвищення рейтингів:

“Тому демонстрація того, що вони потужні і сильні, мені здається, відволіканням від внутрішнього порядку денного”.

Він також додав, що ідея Росії – це федералізація України, створення неспокійною зони, запобігання входу України в НАТО і в ЄС, перетворення її в сателіта РФ.

Як повідомлялося раніше, Резніков також заявив, що на окупованому Донбасі вже налічується щонайменше 400 000 чоловік з паспортами Російської Федерації. Однак сценарій вторгнення Росії під приводом захисту «своїх громадян» зараз малоймовірний.

Також повідомлялося про те, що глава Міноборони Росії Сергій Шойгу прибув до Криму, де зараз проводять навчання в рамках раптової перевірки боєготовності військ.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...