Росія завтра почне відводити війська від кордонів з Україною, – Шойгу

Росія завтра почне відводити війська від кордонів з Україною, – Шойгу
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія завтра, 23 квітня, почне відведення військ з Південного і Західного військових округів, військовослужбовці почнуть повертатися до пунктів постійної дислокації.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу оголосив про завершення перевірок і навчань, пише “РИА Новости”

Loading...

“Вважаю, що цілі раптової перевірки досягнуті повністю. Війська продемонстрували здатність забезпечити надійну оборону країни. У зв’язку з цим мною прийнято рішення завершити перевірочні заходи в Південному та Західному військових округах”, – заявив Шойгу, перебуваючи в Криму.

Відомо, що Генеральному штабу, командувачам військами військових округів і Повітряно-десантних військ наказали спланувати і приступити з 23 квітня до повернення військ в пункти постійної дислокації, провести детальний аналіз і підвести підсумки раптової перевірки військ.

Росія завтра почне відводити війська від кордонів з Україною, – Шойгу

При цьому раніше повідомлялося раніше, в Росії 23 квітня скликають Раду Федерації, яка має тільки три оперативних повноваження. Це затвердження указу президента про введення воєнного стану, затвердження указу про введення надзвичайного стану і вирішення питання про використання російських військ за межами Російської Федерації. Нагадаємо, в 2014 році Рада Федерації вже дозволяв використовувати російські війська на території України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав захід не допустити нового військового наступу Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...