Ще одна європейська країна висилає російських дипломатів: що сталося

Ще одна європейська країна висилає російських дипломатів: що сталося
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Уряд Словаччини ухвалив рішення вислати з країни трьох російських дипломатів. Вони повинні покинути країну протягом семи днів.

Loading...

Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Словаччини Едуард Хегер, повідомляє місцевий телеканал ТА3.

“Словаччина висилає трьох російських дипломатів. Вони повинні покинути республіку протягом найближчих семи днів”, – заявив політик.

За словами словацького прем’єра, перед тим, як прийняти рішення щодо висилки російських дипломатів, уряд ретельно вивчив інформацію спецслужб.

Раніше Чехія видворила 18 співробітників російського посольства після того, як викрився зв’язок російської розвідки з вибухом на складі боєприпасів під Врбетіце в 2014 році. У відповідь на це, з Російської Федерації вислали 20 чеських дипломатів.

У той же час, МЗС РФ стверджує, що звинувачення Чехії в тому, що за вибухом на складі боєприпасів стояли російські шпигунські служби, є необгрунтованими і абсурдними.

Також ми розповідали, що ФСБ Росії 16 квітня затримала українського консула Олександра Сосонюка, порушуючи Віденську конвенцію про дипломатичні зносини 1961 року. У ФСБ звинуватили дипломата в спробі «отримати закриту інформацію, що міститься в базах даних правоохоронних органів і ФСБ».

Джерело: Народна Правда
загрузка...