Справа Дудкіна виглядає набагато небезпечнішою для влади на чолі з Зеленським, ніж здається на перший погляд

Справа Дудкіна виглядає набагато небезпечнішою для влади на чолі з Зеленським, ніж здається на перший погляд
Автор Желізняк Олександр в Новини

Як відомо, історія повторюється двічі. Спочатку – як трагедія, а вдруге – як фарс. А що робити, якщо з самого початку це був фарс?

Про це пише Дмитро Марунич на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

Звичайно, радує, що Юрія Дудкіна випустили під заставу, яку зібрали соратники Медведчука з ОПЗЖ. Але давайте поглянемо глибше. Справа Дудкіна виглядає набагато небезпечнішою для влади на чолі з Зеленським, ніж здається на перший погляд. Дивіться, є таке поняття як “сакралізація влади”. Простіше кажучи, коли народ сприймає правителів як людей видатних і наділених великими достоїнствами.

Згадаймо, у Стародавньому Римі імператорів навіть обожнювали. І, дійсно, правляча еліта – це люди, від рішень яких залежать життя і благополуччя сотень тисяч і мільйонів співгромадян. Вони розпоряджаються мільярдами з державного бюджету. Вони пишуть закони, обов’язкові для всіх. Загалом приймають доленосні рішення.

І що ж ми побачили? Як раптом на наших очах люди, які правлять країною і вершать долі, почали репресії проти однієї людини, яка просто висловлювала незгоду з політикою влади. Причому гучні звинувачення в “державній зраді” виявилися звичайним фейком, тому що ніхто так і не надав жодного путнього доказу.

До речі, щодо першого фарсу. Якщо хтось пам’ятає, вже була подібна історія багато років тому. Під час другого терміну Кучми браві хлопці зі Служби безпеки розкрутили так звану “справу грибників”. На публіку озвучували історії про “спробу антиконституційного перевороту”. А на ділі журналісти виявили масу нестиковок. Наприклад, з’ясувалося, що карта з відмітками, де змовники нібито розмістили схрони зі зброєю, – це просто родовища грибів. І струнка версія про “антиконституційну змову” виявилася фейком, який спецслужбовці придумали, щоб “зрубати” собі нові медалі та зірочки на погони.

Плюс якщо експерти – це люди, що транслюють голос народу, то влада протиставила себе принаймні частині суспільства. І тоді виходить, що депутати з ОПЗЖ Медведчука виступили на боці суспільства в конфлікті між активними громадянами і владою на чолі з Зеленським.

Загалом “зелені” власноруч вчергове зіпсували репутацію своєї влади. Тому що влада, яка воює проти експертів, виглядає смішно. А якщо гучні звинувачення виявляються фейком – то смішно подвійно.

Дмитро Марунич

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...