Стало відомо, скільки паспортів встигла роздати Росія на окупованому Донбасі

Стало відомо, скільки паспортів встигла роздати Росія на окупованому Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На окупованому Донбасі вже налічується щонайменше 400 000 чоловік з паспортами Російської Федерації. Однак сценарій вторгнення Росії під приводом захисту “своїх громадян” зараз малоймовірний.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” заявив віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Loading...

Він також додав, що жителі ОРДЛО з російськими паспортами не мають постійного місця проживання в Росії. Більш того, Росія на переговорах всіх рівнів продовжують стверджувати, що Донецьк і Луганськ – це Україна:

“Люди, які отримали паспорти Російської Федерації, вони в РФ безправні. Якщо він завтра з цим паспортом приїде в Росію, його виженуть. Крім верхівки бойовиків. Бо ті, хто працюють в окупаційній “владі”, вони отримали реєстрацію, ми бачили паспорта тих, хто приходить на переговори в ТКГ. Вони з російськими паспортами, у них прописка – Ленінградська область, село якесь, і нібито усі живуть в одному будинку”.

Він також додав, що наявність на окупованому Донбасі сотень тисяч “росіян” може стати формальним приводом для вторгнення під приводом нібито захисту, але міністр сподівається, що цього не станеться.

Комітет у закордонних справах Сенату США прийняв проект закону «Про партнерство з Україною у сфері безпеки» – щорічну військову допомогу Україні піднімуть до 300 млн доларів, в тому числі будуть виділяти летальну зброю.

Як повідомлялося раніше, глава Міноборони Росії Сергій Шойгу прибув до Криму, де зараз проводять навчання в рамках раптової перевірки боєготовності військ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...