Стерненко заявив, що Зеленський пропонував йому очолити СБУ в Одесі

Стерненко заявив, що Зеленський пропонував йому очолити СБУ в Одесі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сергій Стерненко, якого раніше Приморський районний суд Одеси засудив до 7 років і 3 місяців позбавлення волі у справі про викрадення Сергія Щербіча, заявив, що в 2019 році президент Володимир Зеленський пропонував йому очолити СБУ в Одесі.

Про це Стерненко заявив вінтерв’ю виданню “Букви”.

Loading...

За словами Стерненка, на зустрічі були присутні екс-керівник Офісу президента Андрій Богдан, голова СБУ Іван Баканов і адвокат Масі Найєм. Стерненко також стверджує, що на зустрічі було вісім чоловік. При цьому імена інших він не назвав:

“Зеленський говорив, що напади на мене треба розслідувати, Баканов кивав головою. І потім Зеленський у мене запитав, чи є у мене охорона. А потім сказав приблизно наступне:” Може, не будемо так витрачатися на охорону? Підеш на роботу в СБУ головним по Одесі? Допомагатимеш країні. Ти ж проти Росії борешся “. Я був здивований і одразу відповіді не дав. Зеленський запропонував Баканову зі мною про це поговорити, я обіцяв подумати. Але далі цього справа не пішла. Не хочу я працювати в СБУ”.

На початку квітня Сергія Стерненко випустили з-під варти. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту по справі про викрадення людини.

Переважна більшість українців не підтримують дії протестуючих, які 20 березня виступаючи на підтримку Сергія Стерненка, пошкодили будівлю Офісу президента.

>

Джерело: Народна Правда
загрузка...