Україна закликала Захід діяти, щоб не допустити нового військового наступу Росії

Україна закликала Захід діяти, щоб не допустити нового військового наступу Росії
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав захід не допустити нового військового наступу Російської Федерації.

Про це Кулеба заявив в інтерв’ю Reuters.

Loading...

Глава українського МЗС підкреслив, що зараз немає інформації про те, що Росія дійсно планує наступ на Україну, але захід, на його думку, повинен превентивно зараз, щоб в майбутньому настання не відбулося:

“У мене немає інформації, щоб стверджувати, що рішення про початок військової операції проти України вже прийнято. Так що тепер вона може йти в будь-якому напрямку. І саме тому реакція Заходу, консолідована реакція Заходу так важлива зараз, щоб перешкодити Путіну … прийняти це рішення”.

Як повідомлялося раніше, в Росії 23 квітня скликають Раду Федерації, яка має тільки три оперативних повноваження. Це затвердження указу президента про введення воєнного стану, затвердження указу про введення надзвичайного стану і вирішення питання про використання російських військ за межами Російської Федерації. Нагадаємо, в 2014 році Рада Федерації вже дозволяла використовувати російські війська на території України.

50% українців вважають, що Росія стягує військових до кордону з Україною, щоб захопити більшу частину України і Північно-Кримський канал, який забезпечить півострів водою. При цьому 45% респондентів вважають реальною загрозою напад Росії або введення російських військ на територію України.

 

Джерело: Народна Правда