Відомий аферист Олексій Котковський разом з ОП не чекаючи санкцій РНБО, перекроюють ринок обналу

Відомий аферист Олексій Котковський разом з ОП не чекаючи санкцій РНБО, перекроюють ринок обналу
Автор Желізняк Олександр в Новини

Не чекаючи засідання РНБО і накладення санкцій на “обнальщіков” і конвертаційні центри, Офіс президента України вже почав перекроювання ринок обналу під себе. Займається цим заступник голови офісу Кирило Тимошенко, а допомагає йому в цьому відомий в Києві обнальщік, аферист і шахрай Олексій Котковський, відомий також як “Кот” або “Косичка”.
Сьогодні Котковський відсиджується в своїх апартаментах в Майямі, витрачаючи на красиве життя з кокаїном і повіями десятки мільйонів доларів, відмитих в Україні і на які він “кинув” безліч своїх українських партнерів і клієнтів. Свого часу “Кот” був на олімпі українського обналу, надаючи сотням компаній послуги з мінімізації податків через свої фіктивні фірми. Але в результаті декількох “кидків” своїх клієнтів він був змушений в грудні 2019 року тікати в США і відсиджуватися там.

Але перебування “далеко від Батьківщини” не заважає сьогодні Котковському продовжувати займатися своїми справами в Україні по скрутками ПДВ і обналу. Для цього в Україні у нього є кілька менеджерів, головними з яких є Коля “Белуга”.

Loading...

Але ні Котковський, ні люди з його оточення в підготовлюване на найближче п’ятничне засідання РНБО списку санкцій “обнальщіков” немає. Тому що у Офісу президента вони “свої”, і саме під дахом Кирила Тимошенко після того, як санкціями РНБО буде звільнений цей багатомільйонний ринок від конкурентів, вони готуються “підім’яти” під себе весь конвертаційний ринок країни, згрібаючи вже не десятки, а сотні мільйонів доларів. Цілком ймовірно, що після цього в нічному клубі Skybar, що належить Котковський, знову почнуться гучні вечірки з горами кокаїну, розпусти з порноактрисами і малолітніми повіями.

Відомий аферист Олексій Котковський разом з ОП не чекаючи санкцій РНБО, перекроюють ринок обналу

Як розповідають сьогодні люди, які добре знають Олексія Котковський, ті його клієнти, яких він “кинув” на десятки мільйонів доларів, дізнавшись про можливе повернення афериста, вже почали писати нові заяви в поліцію. Але, правда, слабо сподіваються на справедливість, враховуючи, що повернення Котковський відбувається під міцним прикриттям цілого заступник голови Офісу президента.

І вже сьогодні, незважаючи на те, що РНБО ще не ввів санкції на “обнальщіков”, Котковський і його права рука Коля “Белуга” вже сьогодні, отримавши зелене світло від з Тимошенко, почали активно переводити великих бізнесменів, потенційних клієнтів на “обнал” , під свою “опіку” з приводом, що зовсім скоро з легкої руки секретаря РНБО все одно по податковим скрутками доведеться працювати тільки з фірмами Котковський, а тому, мовляв, можна вже починати переходити на нові правила гри, що встановлюються прямо з Банкової.

А раніше придумана легенда, що нібито знаходиться під арештом ФБР, може насправді і непридумана, тоді питання до Банкової, кого вони виводять на арену? Злочинця, якого практично найдосконаліша система правосуддя притягне до відповідальності, перевербует і поверне як “козачка”?
Відповідь назріває сам по собі, але виключити ретельну перевірку майбутнього “короля обналу” і його соратників Службою Безпеки України не запитавши у колег з США матеріали, які їм вдалося зібрати, було б зрадою державних інтересів.

І хіба цього ми чекали від нової влади? Хіба такі зміни і таких лідерів ми вибирали, щоб обнальщікі сім’ї Януковича відмивали централізовано гроші для нової влади?
Відповіді на ці питання ми все побачимо вже в цю п’ятницю!

Джерело: ord-ua.com

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...