Американка померла через 2 тижні після щеплення препаратом Johnson & Johnson

Американка померла через 2 тижні після щеплення препаратом Johnson & Johnson
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

В американському штаті Орегон після вакцинації препаратом проти COVID-19 компанії Johnson & Johnson, померла 50-річна жінка.

Відзначається, що інцидент стався до того, як в США порекомендували призупинити використання вакцини, до кінця розслідувань шести випадків тромбозу після щеплення.

Loading...

Подробиці передає Reuters .

Як стало відомо, в штаті Орегон 50-річна жінка зробила щеплення вакциною Jаnssen від компанії Johnson & Johnson. Через два тижні після щеплення у неї розвинувся рідкісний, але небезпечний тромб. На жаль, жінка померла.

А сьогодні, 23 квітня, фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань США планують провести нараду з метою обговорити питання відновлення використання вакцини виробництва Johnson & Johnson.

Як ми вже розповідали раніше, в Євросоюзі виявили можливий зв’язок між препаратом і вкрай рідкісними ускладненнями у вакцинованих вакциною Johnson & Johnson.

Також нагадаємо, в Україні за тиждень щеплення проти COVID-19 роблять, в середньому, 0,2% населення.

Цей показник приблизно в десять разів менше, ніж в європейських країнах, де щотижня прищеплюють близько 15 млн чоловік, що складає 2% населення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...