Чи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заяву

Чи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заяву
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Українці святкуватимуть Великдень в умовах карантину, який ввели через пандемію COVID-19 і продовжили до 30 червня. При цьому в кожній області діятимуть власні карантинні обмеження, залежно від зони, додаткових обмежень вводити не планують.

 Про це написав на своїй Facebook-сторінці міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Loading...

Великдень 2021: рецепти пасок, які завжди виходять

“Додаткових обмежень на Великдень ми не плануємо. Розумію, як важливо українцям відсвяткувати цей світлий день за традиціями. А для мене важливо, щоб ці святкування пройшли з дотриманням усіх правил безпеки … Я не хочу, щоб одразу після свят у нас знову був сплеск захворюваності”, – підкреслив Степанов.

Максим Степанов нагадав, що в Україні діють свої обмеження для кожної області:

“Закликаю українців продовжувати дотримуватися встановлених протиепідемічних правил, носити маски правильно, тому що це не амулет – в кишені вона вас не захистить. Уникати скупчень людей і святкувати у вузькому сімейному колі”.

Великдень 2021: як спекти паску в домашніх умовах

Як відомо, адаптивний карантин передбачає поділ на чотири зони.

Чи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заявуЧи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заявуЧи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заявуЧи будуть посилювати карантин на Великдень: Степанов зробив заяву

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...