До 16 градусів: синоптики розповіли про погоду на “Вербну неділю”

До 16 градусів: синоптики розповіли про погоду на “Вербну неділю”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Вербну неділю, 25 квітня, на півдні України і місцями в центральних областях очікується до 20 градусів тепла.

Про це повідомляє в Facebook синоптик Наталія Діденко, інформує НАРОДНА ПРАВДА.

“Велике тепло – вже на шляху до України. Почну з Вербної неділі. 25 квітня у нас буде до 20 градусів! Не скрізь, в південній частині та місцями в центральних областях. Але ми так довго чекали цих градусів, що можемо трохи похвалитися”, – зазначила вона.

За словами синоптика, в більшості областей України на Вербну неділю буде також дуже тепло: протягом дня 10-16 градусів тепла.

“На заході дощі зіб’ють градуси до 8 +11 градусів, що також не дуже страшно. Дощі 25 квітня в західних областях будуть навіть сильними. У другій половині дня або ввечері дощі досягнуть Одеської області, Вінницькій, Житомирській та західних районів Київщини”, – додала синоптик .

Разом з часом 25 квітня очікується сильний, хоча і південний вітер. “Позаносили варто ще сьогодні або в суботу все, що може літати, зрушуватися і падати, в безпечне місце. І там, де дощі – можливі грози!” – попередила синоптик.

На Великдень, синоптики обіцяють суху погоду, температура коливатиметься від 14 до 18 градусів. А жителям західних областей навіть обіцяють все 20-22 °.

Раніше народний синоптик Леонід Горбань заявив, що різкого підвищення температури в квітні очікувати не варто. Великдень в Україні буде прохолодною , а стабільне тепло прийде в Україну лише під кінець місяця.

Джерело: Народна Правда