Китайці поділилися рецептом напою, який запускає процес схуднення

Китайські вчені віднайшли справжній еліксир схуднення.

Китайці поділилися рецептом напою, який запускає процес схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Китайські вчені віднайшли справжній еліксир схуднення, цей напій запускає процеси втрати зайвої ваги та допомагає скинути кілограми всього за місяць.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ЮФ.

Вчені вважають, що чай із листя шовковиці допомагає худнути набагато краще ніж спеціальні засоби, адже саме в цих листях маються рутини.

Ця речовина допомагає перетворювати білий жир у бурий. Це означає, що білий жир буде витрачатися на забезпечення організму теплом, після його переробки у бурий.

Для того щоб схуднути треби пити чай з листя, про це розповідає лікар Ван-Чжу Джин.
У результаті дослідження, люди вживали один грам порошку шовковиці. При цьому значення не мало чи заварювався він чи ні. Особи, що брали участь у дослідженні вживали його щодня паротягом місяця. У результаті вони схудли, а рівень холестерину знизився в середньому на 23 %.

Раніше дослідження проводилися із чистим рутином. Його додавали у воду та напували нею гризунів. Лабораторні тварини досить швидко худли, адже жир витрачався на обігрів організму. Разом з жиром спалювались і калорії.

Нагадаємо, професійний дієтолог-нутриціолог Лора Філіппова вважає, що утримати вагу після схуднення цілком можливо, якщо дотримуватися певних правил і не накидатися на їжу.

Додамо, зміна харчових звичок призвела до наявності зайвої ваги у двох мільярдів людей, йдеться в спеціальній доповіді Міжнародної групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК).

Крім того, фахівці виявили ефективний і при цьому невитратний за часом спосіб схуднення. Так, щоб успішно худнути, в день потрібно приділяти півгодини часу для свого тіла.

Джерело: Народна Правда