Підозрюваний у зґвалтуванні та вбивстві Маші Борисової наклав на себе руки

Підозрюваний у зґвалтуванні та вбивстві Маші Борисової наклав на себе руки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чоловік, якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві 7-річної Маші Борисової в Херсонській області, наклав на себе руки в слідчому ізоляторі.

Про це пише “Новий день”.

За інформацією видання, через побоювання, що в загальній камері педофіла вб’ють самі арештанти, його утримували в «боксі» тільки з одним сусідом. 62-річний чоловік дочекався, поки співкамерник засне, порвав постільну білизну і з неї зробив мотузку. Мотузку він прив’язав до віконної решітки, і поліз у зашморг. Коли сусід прокинувся, то побачив, що його співкамерник висить під вікном. Він викликав з коридору інспектора. Рятувати підозрюваного було вже пізно.

В особовій справі заарештованого, яка знаходиться в СІЗО, фігурує позначка, що він має схильність до суїциду, але в камері він поводився спокійно. Журналісти також повідомляють, що чоловік залишив передсмертну записку. За неофіційною інформацією, він просив вибачення у своєї дочки і ще раз наполягав на своїй невинності.

Як ми вже розповідали раніше, 62-річний житель села Щасливе Херсонської області зізнався у вбивстві Маші Борисової.

А також, місцеві жителі розповідають, що підозрюваний тримав в страху все село, відрізнявся неадекватністю, демонстрував дітям геніталії. При цьому деякі не вірять в те, що вбив Машу саме він, люди погоджуються, 62-річний Микола був неадекватним, але на вбивство не здатний.

Також повідомлялося про те, що Віталій Рудзько, який побив і намагався згвалтувати журналістку Анастасію Лугову в потязі Маріуполь – Київ, помер 13 квітня.

 

Джерело: Народна Правда