Росія почала виведення військ з Криму: подробиці

Росія почала виведення військ з Криму: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Росія почала відведення військ з Південного і Західного округів, військовослужбовці повертаються в пункти постійної дислокації. Про це раніше заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу.

Сьогодні, Міністерство оборони Росії підтвердило, що військові почали повертатися з Криму, де проходили навчання, на бази, пише “Інтерфакс”:

Loading...

“23 квітня війська Південного військового округу і Повітряно-десантних військ, задіяні в заходах раптової перевірки, приступили до повернення в пункти постійної дислокації”.

Відзначається, що військові підрозділи і з’єднання роблять марші на залізничні станції навантаження і аеродроми, здійснюють навантаження на десантні кораблі, залізничні платформи і літаки військово-транспортної авіації.

Відомство інформує, що вже відбулася погрузка на великі десантні кораблі підрозділів морської піхоти, техніки і озброєння Каспійської флотилії і Чорноморського флоту. А з’єднання ВДВ приступили до перекидання з Криму – вони доберуться до пунктів базування літаками військово-транспортної авіації та залізничним транспортом.

Крим також залишають війська хімзахисту Південного військового округу, в залізничний транспорт занурена техніка й озброєння бригади управління загальновійськового об’єднання ЮВО.

При цьому раніше повідомлялося, що в Росії 23 квітня скликають Раду Федерації, яка має тільки три оперативних повноваження. Це затвердження указу президента про введення воєнного стану, затвердження указу про введення надзвичайного стану і вирішення питання про використання російських військ за межами Російської Федерації. Нагадаємо, в 2014 році Рада Федерації вже дозволяв використовувати російські війська на території України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав захід не допустити нового військового наступу Російської Федерації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...