Ще 3 європейські країни висилають російських дипломатів: подробиці

Ще 3 європейські країни висилають російських дипломатів: подробиці
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Росія відповіла на оголошення трьох своїх дипломатів persona non grata в Польщі – Міністерство закордонних справ викликало польського посла в Москві Кшиштофа Краєвського, щоб висловити йому “рішучий протест”.

У МЗС РФ заявляють, що висилають 5 польських дипломатів. Там також заявили, що обурені діями польських колег, оскільки вважають їх необґрунтованими.

Loading...

Як відомо, президент США Джо Байден підписав указ про введення нових санкцій проти Росії. Причина: «шкідлива зовнішня діяльність» країни. В рамках санкцій були вислані 10 російських дипломатів. Польща також оголосила про висилку дипломатів в знак солідарності зі США.

У російському зовнішньополітичному відомстві заявили, нібито це стало черговим підтвердженням того, що Варшава “свідомо реалізує курс на подальшу деградацію і руйнування двосторонніх відносин” з Росією.

Також про намір вислати російських дипломатів заявили Литва і Естонія.

Нагадаємо раніше Чехія заявила, що висилає з країни 18 співробітників російського посольства після того, як виявився зв’язок російської розвідки з вибухом на складі боєприпасів під Врбетіце в 2014 році. У відповідь на це, з Російської Федерації вислали 20 чеських дипломатів.

Уряд Словаччини також прийняв рішення вислати з країни трьох російських дипломатів . Вони повинні покинути країну протягом семи днів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...