Україна “атакують” заморозки: синоптик розповів про сумні наслідки

Як заморозки вплинуть на врожай в Україні

Україна “атакують” заморозки: синоптик розповів про сумні наслідки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заморозки, які накрили Україну після теплого початку квітня, по-різному вплинуть на урожай в цьому році.

Про це в коментарі ” Сегодня ” розповів заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Синоптик повідомив, що на врожай овочів і зернових заморозки не вплинуть. Більш того, на урожай позитивно вплинуть дощі.

“Ті дощі, які зараз випадають в південних, східних, центральних областях – через кілька днів вони поширяться на всю територію України – дуже позитивно впливають. Оскільки у нас були проблеми з зволоженням верхніх шарів грунту”, – розповів Прокопенко.

Він зазначив, що заморозки негативно вплинуть на урожай абрикоса.

“Найбільш несприятливі умови – для тих плодових дерев, які зацвіли. Заморозки в перебігу останніх днів були помічені в західних, північних областях, а також у Вінницькій області. В повітрі вони досягали від нуля до мінус 1,5 градуса. У тих місцях, де абрикоси вже зацвіли, такі температури можуть пошкоджувати квіти, тому там очікується недобір урожаю “, – стверджує синоптик.

Прокоменко додав, що ці райони не є основною виробничою зоною вирощування абрикосів. В цілому негативного впливу погоди на сільське господарство не очікується.

Нагадаємо, синоптик назвав дати, коли Україну накриє аномальна спека.

Джерело: Народна Правда
загрузка...