Карантин на травневі посилювати не будуть, – Шмигаль

Карантин на травневі посилювати не будуть, – Шмигаль
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Посилювати карантин на травневі в Україні не будуть. Прем’єр Денис Шмигаль впевнений, що модель адаптивного карантину працює і українці будуть самі уникати масових скупчень

Таку заяву він зробив в Facebook.

Loading...

“Уряд не буде на травневі свята міняти модель адаптивного карантину, оскільки він демонструє свою дієвість: на цьому тижні з” червоної зони “вже вийшли Чернівецька та Одеська області, де стабілізувалася динаміка захворюваності. Наступного тижня до них можуть приєднатися ще кілька областей”, – заявив глава уряду.

“Ще раз закликаємо українців проявити відповідальність, обережність і уникати масових скупчень на свята. Дотримання кожним з нас простих протиепідемічних заходів може вберегти життя та здоров’я сотень людей”, – підкреслив Шмигаль.

Як повідомлялося раніше, Європейський Союз може відкритися для вакцинованих туристів влітку 2021 року. Правда, ЗМІ повідомляють, що щеплення від COVID-19 повинні бути зроблені схваленими в ЄС вакцинами (за станом на квітень, це: Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson).

В Індії зафіксований четвертий антирекорд по добовій захворюваності COVID-19. Місцеві крематорії не справляються в роботою, тіла доводиться масово спалювати на вулиці. Також повідомляється, що люди вмирають у чергах, не дочекавшись медичної допомоги.

 

Джерело: Народна Правда