Степанов заявив, що Київ покине “червону” зону на цьому тижні

Степанов заявив, що Київ покине “червону” зону на цьому тижні
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Київ може покинути червону “зону”карантину вже до кінця цього тижня, оскільки, за станом на вчора були дотримані всі критерії для пом’якшення обмежень.

Loading...

Відповідну заяву зробив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає Страна.

“Київ уже виходить з “червоної” зони. Думаю, точно до кінця цього тижня це відбудеться. Ситуація із захворюваністю в столиці стабілізується”, – стверджує глава МОЗ.

На сьогоднішній день, обмеження “червоної” зони все ще діють в Києві і 9 областях країни. У столиці все критерії, на підставі яких приймається рішення про вихід регіону з “червоної” зони, були дотримані в перший з п’яти необхідних для цього днів, 25 квітня.

Також, головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозував, що українська столиця покине найвищий рівень карантинних обмежень протягом поточного тижня.

Як ми вже розповідали раніше, Львівська область і Львів вийшли з «червоної» зони карантину. Регіон відразу перейшов у «жовту» зону. Раніше в «жовту» зону перевели і Одеську область.

Тим часом, в Індії зафіксований четвертий антирекорд з добової захворюваності COVID-19. Загальна кількість тих, хто заразився в Індії перевищила 16,9 мільйони.

Джерело: Народна Правда
загрузка...