Тіла спалюють на вулицях, а люди вмирають у чергах, не дочекавшись на допомогу: Індія не справляється з COVID

Тіла спалюють на вулицях, а люди вмирають у чергах, не дочекавшись на допомогу: Індія не справляється з COVID
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Індії зафіксований четвертий антирекорд з добової захворюваності на COVID-19 .

Про це повідомляє AP.

Loading...

У країні вже 349,6 тисячі хворих. При цьому загальне число тих, що заразилися в Індії перевищило 16,9 мільйона. МОЗ заявив ще про 2767 смертей за останню добу.

ЗМІ повідомляють, що клініки Індії переповнені, люди вмирають у чергах, не дочекавшись медичної допомоги. США відправляють до Індії медикаменти, медичне обладнання та захисні костюми для лікарів. А Міністерство внутрішніх справ Пакистану заявило, що воно запропонувало надати допомогу, включаючи апарати ШВЛ, комплекти для поставки кисню і цифрові рентгенівські апарати.

Одночасно з цим влада Нідерландів з 26 квітня заборонили пасажирські авіарейси з Індії. Нідерланди прийняли таке рішення після того, як в Індії був встановлений новий рекорд за кількістю випадків зараження коронавірусом.

Як пише Telegram-канал Life Shot, тіла загиблих від COVID-19 в Індії масово доводиться спалювати прямо на вулиці – місцеві крематорії не справляються. Якщо зростання захворюваності не припиниться, то вже в травні, за прогнозами фахівців, добове число інфікованих може досягти півмільйона людей.

В американському штаті Орегон після вакцинації препаратом проти COVID-19 компанії Johnson & Johnson померла 50-річна жінка.

Люди з цукровим діабетом. складніше переносять COVID-19, а крім того в деяких випадках, вірус може спровокувати захворювання.

 

Джерело: Народна Правда