В Україні змінилися правила нарахувань субсидій: хто залишиться без допомоги

В Україні змінилися правила нарахувань субсидій: хто залишиться без допомоги
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Україні змінилися правила нарахування субсидій. Без допомоги від держави тепер можуть залишитися українці, які поклали в банк велику суму під відсотки або купили іноземну валюту.

Loading...

Про це йдеться в матеріалі “Сьогодні“.

Наприклад, тепер залишитися без субсидії можна за наявність банківського депозиту на суму понад 56 тисяч грн (більше 25 прожиткових мінімумів).

Це стосується і громадян, які купували валюту, товари або послуги на 50 тис. грн.

“Ми виявили, що за минулий рік 830 одержувачів субсидій купили валюти на 139,9 млн грн”, – пояснив заступник міністра фінансів Роман Ермолічев.

Позбавити субсидії можуть і за поїздки в інші країни. На даний момент, конкретних критеріїв щодо цього пункту немає, однак, як зазначає екс-міністр соціальної політики України Андрій Рева, він насторожує.

“У нас же є державна програма – лікування за кордоном дітей. У тому числі трансплантація. І що, якщо сім’я поїхала, вона не потребує субсидії?”, – говорить Рева.

У Кабміні кажуть, що жорсткість правил пов’язана з численними порушеннями. Вони були виявлені в ході верифікації одержувачів субсидій.

Нагадаємо, з 1 травня пройде перерахунок субсидій для всіх українців, які отримують допомогу на оплату комуналки. Експерти вважають, що в Мінфіні розраховують на скорочення кількості одержувачів субсидій на 20%.

Раніше, українцям пояснили, як можна заощадити в опалювальний період, а саме в якому разі вигідніше користуватися субсидією, а в якому – вибрати пільгу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...