Європа відкриється для вакцинованих туристів, але в списку поки немає CoronaVac

Європа відкриється для вакцинованих туристів, але в списку поки немає CoronaVac
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Європейський Союз може відкритися для вакцинованих туристів влітку 2021 року.

При цьому, як пише The New York Times, щеплення від COVID-19 повинні бути зроблені схваленими в ЄС вакцинами (за станом на квітень, це: Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson). Також в списку вже є британо-шведська AstraZeneka, яка з недавніх пір носить в ЄС інше ім’я – Vaxzevria.

Loading...

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен зазначила, що американці використовують вакцини, схвалені Європейським агентством з лікарських засобів: “Це дозволить забезпечити вільне пересування і поїздки в Європейський Союз”.

Крім того, Євросоюз має намір рекомендувати ослаблення обмежень для туризму, держави-члени все ще можуть зберігати більш суворі обмеження, включаючи карантин.

Як повідомлялося раніше, Львівська область і Львів вийшли з «червоною» зони карантину. Регіон відразу перейшов в «жовту» зону. Раніше в «жовту» зону перевели і Одеську область.

В Індії зафіксований четвертий антирекорд по добовій захворюваності COVID-19. Місцеві крематорії не справляються в роботою, тіло доводиться масово спалювати на вулиці. Також повідомляється , що люди вмирають у чергах, не дочекавшись медичної допомоги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...