На Великдень заборонять масові богослужіння і штрафуватимуть порушників

На Великдень заборонять масові богослужіння і штрафуватимуть порушників
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

На Великдень в Україні заборонять масові богослужіння в регіонах “червоної” зони.

Loading...

Таку заяву в ефірі телеканалу “Україна 24” зробив глава Держпродспоживслужби  Олег Рубан.

Відзначимо, напередодні, у Вербну неділю, незважаючи на попередні домовленості між владою і керівниками релігійних громад, вимоги карантину не дотримувалися.

За його словами, було проведено рейд, який показав, що “не дотримуються жодні протиепідемічні правила відповідно до домовленості, укладеної в четвер і п’ятницю, було велике скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність масочного режиму при проведенні богослужінь”.

Після цього влада вирішила повністю заборонити масові релігійні богослужіння в регіонах, які відносяться до “червоній” зоні. Порушників карантину будуть штрафувати.

“В червоних зонах такі свята будуть повністю заборонені як масові заходи. Але оскільки йде зменшення захворюваності в деяких регіонах, то вони будуть, але з певними обмеженнями. Перш за все передбачені штрафи для громадян, які не дотримуються правила безпеки, – це 170 грн і 220 грн “, – повідомив Рубан.

Якщо порушення будуть виявлені в храмах, то нести матеріальну відповідальність за них буде адміністрація церков.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вже заявив, що нова хвиля COVID-19 очікується в червні. Спалах буде пов’язаний зі святкуванням Великодня. Незважаючи на це, відомство не планує вводити додаткові обмеження.

Раніше повідомлялося про те, як будуть працювати церкви на Великдень.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...