Росія планувала потужну хакерську атаку на держоргани України

Росія планувала потужну хакерську атаку на держоргани України
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Кіберспеціалісти з СБУ завадили спецслужбам Росії здійснити потужну вірусну атаку на державні органи України. Хакери мали намір атакувати центральні органи влади і органи місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Loading...

За інформацією силового відомства, російські куратори діяли через завербованого українського хакера, який повинен був надіслати українським чиновникам замаскований файл зі шпигунським програмним забезпеченням. Зловмисники намагалися заблокувати роботу об’єктів інформаційної та критичної інфраструктури.

Оперативники спецслужби встановили, що спецслужби РФ діяли через жителя Запоріжжя. Через інтернет він отримав від громадянина РФ пропозицію конфіденційного співробітництва. Хакер погодився за гроші вести підривну діяльність проти України.

В ході проведених слідчих дій правоохоронці вилучили електронні носії інформації з файлами наданого іноземними спецслужбами програмного забезпечення; листування з кураторами РФ.

“Організатору повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство”, – повідомили в СБУ.

Контррозвідка СБУ викрила бойовика терористичної організації «ДНР» на території проведення ООС.

Сайт БелАЕС 25 квітня було зламано невідомими хакерами. Вони розмістили на сторінці фейковий повідомлення про небезпеку станції і можливої трагедії, яка може “статися в будь-який момент”.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...