Військовий катер США увійшов у Чорне море: Росія здивувала реакцією

Військовий катер США увійшов у Чорне море: Росія здивувала реакцією
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Американський патрульний катер класу Legend USCGC Hamilton увійшов в Чорне море. Як стало відомо, він повинен надавати підтримку американським союзникам і партнерам в Чорноморському регіоні.

Loading...

Подробиці оприлюднив Шостий флот США. Катер прибув сьогодні, 27 квітня.

Hamilton став першим катером берегової охорони США, який увійшов в Чорне море з 2008 року. Останній раз Чорне море відвідував катер USCGC Dallas.

На прибуття американського катера вже відреагували в Росії. Так, Чорноморський флот відправив у Чорне море гвардійський ракетний крейсер “Москва”, передає “Інтерфакс”.

Російський крейсер проведе в Чорному морі комплекс бойових навчань і спільних маневрів з кораблями Чорноморського флоту і вертольотами Морської авіації та протиповітряної оборони. На час навчань прилегла акваторія буде закритою для кораблів.

“У ході навчань екіпаж відпрацює застосування головного ракетного комплексу крейсера, проведе зенітні і артилерійські стрільби по морській цілі, що імітує корабель умовного супротивника”, – заявили в Чорноморському флоті РФ.

Як ми вже розповідали раніше, Великобританія відправить військові кораблі Королівського флоту в Чорне море. В українських водах вони повинні з’явитися в травні.

Також стало відомо, що США передумали відправляти в Чорне море військові кораблі Roosevelt і Donald Cook через ризики спровокувати посилення напруженості між Україною і РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...