Як кинути курити за п’ять днів: назвали ефективний метод

Як кинути курити за п’ять днів: назвали ефективний метод
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нікотин впливає на організм людини, як справжнісінький отрута, яким курці знищують своє здоров’я день за днем.

Якщо людина вже випробував безліч різних способів кинути палити, але це так і не вдалося, можливо, слід спробувати нову п’ятиденну методику, автор якої стверджує, що вона дійсно допомагає кинути цю згубну звичку, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Новини Ю .

День 1, 2, 3 і 4
Відразу після пробудження випити дві склянки холодної води. Потім прийняти контрастний душ, починаючи з теплої води, а закінчуючи процедуру прохолодною водою. Сніданок повинен складатися зі свіжих фруктів або соків. Через 10 хвилин після сніданку потрібно зробити дихальну гімнастику, вона заспокоює, призводить думки в порядок і відволікає людину від бажання покурити.

В обід можна з’їсти салат зі свіжих овочів, порцію теплих тушкованих овочів, пиріжок з будь-ягодою або фруктами і випити фреш з цитрусових. Вечеря такий же, як і обід, але ще можна випити чашку зеленого чаю з медом.

Якщо дуже сильно захочеться курити протягом дня – випити 2 склянки холодної води і 5 хвилин робити дихальні вправи. Як тільки людина помічає, що йому нема чим зайнятися, що може стати причиною для того, щоб покурити, можна відправитися на прогулянку по свіжому повітрю.

Дотримуватися дієти потрібно, щоб з організму швидше виходив нікотин, який осів в ньому за роки куріння. Вода і дихальні вправи виступають в ролі відволікаючого чинника.

день 5
У цей день у курця вже не буде такою сильною тяги до паління, але все ж не слід кидати методику, оскільки присутній ризик зірватися.

Під час відмови від куріння слід уникати курців, а також місць, де повітря просочене сигаретним димом.

Головна порада: ніде не повинно бути ніяких «заначок» сигарет, інакше методика може виявитися абсолютно марною.

В особливо запущеній формі залежності методику можна розтягнути на 10-15 днів, тому як вона абсолютно нешкідлива.

Нагадаємо, вчені з Мічиганського університету прийшли до висновку, що на нікотинову залежність і синдром відміни може впливати генетичний механізм . Дослідникам вдалося виділити ряд генів і мікро-РНК, відповідальних за збільшення вироблення білків нікотинових рецепторів, які відіграють ключову роль у формуванні залежності.

Також американські вчені прийшли до висновку, що негативно впливати на організм людини куріння починає буквально з перших секунд. Від першої сигарети в організмі виникають незворотні генетичні наслідки, які можуть привести до раку.

До слова, не виключено, що вже через кілька років вартість сигарет в Україні стане захмарною для багатьох категорій споживачів тютюнових виробів. Відповідно до законопроекту, оприлюдненого міністерством фінансів України, планується підвищення ставок акцизу на тютюнові вироби до європейського рівня.

Джерело: Народна Правда