Як працюватимуть церкви на Великдень: озвучені заборони і обмеження

Як працюватимуть церкви на Великдень: озвучені заборони і обмеження
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вже заявив, що нова хвиля COVID-19 очікується в червні. Спалах буде пов’язаний зі святкуванням Великодня. Незважаючи на це, відомство не планує вводити додаткові обмеження.

Loading...

Сам Степанов в ході сьогоднішнього брифінгу рекомендував українцям святкувати Великдень у вузькому сімейному колі, уникати масових скупчень людей, дотримуватися дистанції, носити маски, користуватися антисептиками.

“Міністерство охорони здоров’я не планує подавати уряду будь-які додаткові обмеження на Великдень. Ми будемо жити в тих умовах, в яких зараз живемо – з тими обмеженнями і правилами, які існують на сьогоднішній день”, – заявив Степанов.

Як працюватимуть церкви на Великдень

  • Тривалість богослужінь за часом буде зменшена, при цьому буде збільшено їх кількість.
  • Заборонений фізичний контакт під час обрядів: поцілунки хрестів, ікон.
  • Пенсіонерам рекомендується утриматися від відвідування церков.
  • Під час перебування в церкві або біля неї необхідно бути в масці.

Раніше Степанов також заявив , що в Україні розробили, як мінімум два препарати-претенденти на вакцину від COVID-19, але на подальшу їх розробку не вистачає грошей.

Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про погіршення ситуації з поширенням і захворюваністю COVID-19 в азіатсько-тихоокеанському регіоні – індійський штам коронавируса вже фіксується в країнах Європи.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...