Зеленський хоче створити новий формат по Донбасу: що про це відомо

Зеленський хоче створити новий формат по Донбасу: що про це відомо
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський виступив за оновлення “мінських переговорів“, заявивши, що він “повинен бути гнучким”, однак повне закриття “мінських переговорів” на даний момент на порядку денному не стоїть.

Loading...

Відповідну заяву президент зробив в ході робочої поїздки в Херсонську область у вівторок, 27 квітня.

“Я вважаю, що “Мінськ” повинен бути гнучким. Ніхто не говорить, що потрібно закривати “Мінськ”. Але вважаю, що кілька пунктів повинні бути оновлені”, – сказав він.

Глава України зазначив, що зараз в межах мінського формату активно проходять переговори, зокрема в робочих групах Тристоронньої контактної групи, і незабаром може бути досягнута спільна результат.

“Завтра буде повноцінна зустріч ТКГ в відеоформаті. Я все ж думаю, що всі сторони наблизяться до вирішення оголосити ще раз про режим припинення вогню і перезавантажать цей режим серйозно – не тільки на словах, але й письмово підтвердять”, – пояснив Зеленський.

Також він припустив, що паралельно “нормандському” може бути створений інший формат із залученням зацікавлених країн для врегулювання ситуації на Донбасі.

Як ми вже розповідали раніше, у Росії назвали недоречним розширення формату переговорів по врегулюванню конфлікту на Донбасі (Мінський формат) за рахунок США, Канади і Великобританії.

Тим часом, на окупованому Донбасі військовий автомобіль підірвався на невідомому вибуховому пристрої.

Джерело: Народна Правда
загрузка...