Генерал Кривонос назвав одну з головних помилок України в протистоянні з РФ – відео

Генерал Кривонос назвав одну з головних помилок України в протистоянні з РФ – відео
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Україна діяти в напрямку підвищення рівня боротьби за власну безпеку, а не просто чекати активних кроків у цьому напрямку з боку США.

Loading...

Таку думку озвучив генерал Збройних сил України, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ в 2016-2019 роках Сергій Кривонос, передає Апостроф.

Він вважає, що уздовж українських кордонів продовжує зберігатися небезпека, яка не залежить від зустрічі президента України Володимира Зеленського з главою США Джо Байденом.

“Інформаційна помилка полягає в тому – це видно і протягом останніх трьох тижнів – що ми завжди чекаємо, що хтось за нас щось буде робити і приймати рішення. Але США чекають і наших дій. Тому відбуваються ці постійні помилки, що нам закордон допоможе, що нам щось в клюві принесуть – не буде такого”, – упевнений генерал Кривонос.

Він зазначив, що Україна повинна піднімати рівень своєї здатності до опору.

“Тоді вже Європа і США побачать, що ми хочемо щось змінити і йдемо назустріч тим європейським і загальносвітовим цінностям, які стосуються демократії і свободи”, – резюмував він.

Як ми вже розповідали раніше, українська православна церква (Московського патріархату) продовжує заперечувати військову агресію з боку Росії.

А тим часом, окружний суд Праги 23 квітня встановив запобіжний захід для трьох з п’яти обвинувачених, які, на думку слідчих, брали участь в боях на сході України на стороні терористичної організації “ДНР”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...