Коболєва звільнили з “Нафтогаз України”: хто його замінив

Коболєва звільнили з “Нафтогаз України”: хто його замінив
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Андрія Коболєва звільнили з посади голови НАК “Нафтогаз України“. Виконуючим обов’язки став міністр енергетики Юрій Вітренко.

Loading...

Сьогодні, 28 квітня, Кабінет міністрів провів збори акціонерів НАК “Нафтогаз України”, на якому прийняли рішення про звільнення Коболєва.

Сам Коболєв написав на своїй сторінці в Facebook, що про звільнення дізнався з новин.

“Про” звільнення “дізнався з новин. Коментувати не можу. Ніяких заяв не писав”, – написав він.

Офіційно в Кабміні заявили, що звільнили Коболєва через те, що робота наглядової ради і правління НАК “Нафтогаз України” в 2020 році визнана незадовільною.

У НАК “Нафтогаз України” вже підтвердили призначення Кабміном Юрія Вітренка на посаду глави компанії.

“Прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренко Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства” Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, – зазначено в повідомленні.

Також, з 28 квітня припиняються повноваження незалежних членів наглядової ради, представників держави в раді і глави правління Андрія Коболєва.

Як ми вже розповідали раніше, річні тарифи на газ для населення оприлюднені. Нові ціни почнуть діяти з 1 травня 2021 року і, в порівнянні з рівнем початку року, складуть в середньому 8 гривень за кубометр.

Раніше, екс-глава «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявляв, що проти керівництва компанії порушено кримінальну справу. Звинувачення стосуються державної зради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...